سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت

بازگشایی پارک ژوراسیک و سیرک رباتیک عجایب در رشت

پارک ژوراسیک و سیرک رباتیک عجایب در منظریه رشت با مشارکت بخش خصوصی با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در زمینی متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری افتتاح شد.

«محمدعلی ثابت‌قدم» در مراسم افتتاح پارک ژوراسیک و سیرک رباتیک شهر رشت در سخنانی اظهار کرد: امکان دائمی شدن این پارک در این مکان به‌علت واقع شدن در حاشیه رودخانه امکانپذیر نیست.

افتتاح اولین سیرک عجایب رباتیک گیلان در رشت

وی با تأکید بر استقبال مجموعه مدیریت شهری از ورود سرمایه‌گذار در شهر تصریح کرد: در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی فاز دوم این پروژه با فضای توسعه‌یافته در مکان مناسب دیگری و نیز انتقال امکانات و تجهیزات فاز اول به مکان جدید خواهیم بود.

معاون فنی سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری رشت با قدردانی از مدیر عامل و معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری تصریح کرد: از آنجایی که توسعه تفریحات و پر کردن اوقات فراغت شهروندان و فرزندان آنان یکی از گام‌های توسعه شهری است، به طور حتم با استقبال شدید شهروندان در راستای اجرای پروژه‌های این چنینی روبرو خواهیم بود.

معاون فنی سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری رشت در این مراسم اظهار کرد: این پروژه در طی سه ماه با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در زمینی که متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری بوده به اجرا درآمد.

وی با تأکید بر اجاره‌ای بودن زمین سیرک عجایب یادآور شد: اجرای پروژه‌هایی مثل این پارک نشان از توجه شهردار به شادابی و شادمانی مردم شهر دارد.

سرمایه‌گذار سیرک عجایب با قدردانی از حمایت مجمعه مدیریت شهری در راه‌اندازی این سیرک خاطرنشان کرد: سیرک عجایب با ایده‌ای برگرفته از شهربازی یونیور سال استودیو سنگاپور راه‌اندازی شد.

وی تصریح کرد: رشت پس از قزوین دومین شهری است که این پارک در آن ساخته شده است.

«محمد اقایانس جواد» با تأکید بر داشتن انبارهایی از تجهیزات و امکانات برای راه‌اندازی چند پارک در سطح شهر خاطرنشان کرد: در صورت تمایل و استقبال مسئولین توان راه‌اندازی چندین پارک در این شهر و استان وجود دارد.

ایسنا. /

آدرس

رشت، خیابان فرهنگ، سازمان

تلفن: 013-33221166

پست الکترونیک: info@rashtmayadin.ir